OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od PrckaPovídky od PrckaKapitolové:
Tohle není sen!
Zkažená ďáblem
Ukradená chvíle

 

Abby, drobná dívka, která prožila to, co většina z nás nezná. Dívka, která je padlý anděl a má poslední šanci ve napravit. Dívka, která není tak vcelku normální.

Samuel, mohutný chlapec, který je tím, co je dnes tak hojně odsuzováno. Chlapec, který není obyčejný kluk, ale je to chlap se srdcem na pravém místě.

Jak se jejich příběh vyvine a jaké budou mít překážky jak ze strany Ďábla, tak ze strany Boha?

Stav: V přípravě.

 


 


Info: Někde, neznámo kde, existuje svět, ve kterém žijí minotauři, kentauři, trolové... Prostě všechny příšerky, které známe.

Tomuto světu vládne královna a její dcera. Co se stane, když do tohoto světa zavítá nezvaný host a takřka to tam obrátí vzhůru nohama?

Jak zareagují tvorové v tomto světě?

A co královna?

Prolog

Děj: Píše se


 


 

 

Ukradená chvíle

FF na sedmou knížku BDB. Povídka o společné chvíli Xhex a Ehleny, kterou stráví samy v pokoji před bojem se symphathy.
Někdy prostě musíte ochutnat život těsně předtím, než zaklepete na bránu zubaté s kosou, ať už to nese jakékoliv následky.

Zde!
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Prcka:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!