OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od MichaelaPovídky od MichaelaKapitolové:
- Krok do neznáma
- Luciana: Zbloudilá ve stínech

Představuji Vám svoji skromnou tvorbu:

1. Krok do neznáma

2. Luciana: Zbloudilá ve stínech

Aktuální a nové kapitoly můžete číst vždy s předstihem na mém blogu - www.m-ischa.blog.cz

 


 

 

 

Krok do neznáma


.
Kategorie: Originální tvorba, kapitolová
Typ:
fantasy, mystery, dobrodružné, romantické
Postavy:
Alexis Anne Gratton, Lily Evelin O´BrianJ, eremy Francis Stocklett, Oliver Von Crawford, Henry Storr, Eleanor Crawford, Steven Crawford, Vanessa Crawfrod, Franklin Crawford, Michelle Gratton, Bill Gratton.
Stav: rozepsaná (aktivní)
Sumarizace:

Alexis nikdy nebyla obyčejná dívka.
Stačilo jen pohlédnout jí do tváře a rozdíl Vás hned uhodil do očí.
Jindy tak krásné nefritově zelené oči ztratily již definitivně svou jiskru. To kouzlo, jež v nich alespoň po krátký čas přebývalo, bylo pryč. Její tvář byla prázdná a tichá, jakoby se za těma očima nikdo neskrýval.
Protože proč žít, když ztratíte smysl svého bytí?
Věděla, že život není jednoduchý, že to občas bolí. Ale přece jen si dovolila doufat ve špetku štěstí, jež jí někdo vhodí do cesty. A přitom zapomněla na to nejcennější, co má….
Nebyla obyčejná, byla jiná… Zvláštní. Protože Alexis věděla. Vždy věděla, jak se správně rozhodnout, vždy věděla, kam jít… Byl to její dar. Její zvláštní nadání jí pomáhalo projít životem a stalo se jejím rádcem. A ona mu naslouchala, až do osudného dne.
Kouzlo těch modrých očí jí úplně pohltilo a ona zapomněla naslouchat. Pak již bylo příliš pozdě, aby se vrátila zpět.
Získala přátele, poznala lásku, a přesto nedokázala vůči životu pocítit vděk.
Protože mnohem víc než jejich nalezení, bolí jejich ztráta.

Když už ji najdete, svou druhou polovinu, zapadnete do sebe jako dvě části, které k sobě patří, které pro sebe byly stvořené. Ztratit ji pak znamená ztratit sám sebe. Neoddělí se od Vás, ale odnese si Vás sebou.
Pak zůstane jen prázdná tvář.
Oči, jež bývaly bránou do srdce, už Vám nemají co ukázat.
Alexina tvář…

Krok do neznáma je první dílem ze série Tajemství modrých očí. Zavede Vás na začátek Alexina příběhu, do doby, kdy vše teprve začínalo.
Vypráví o síle přátelství, spalujícím žáru lásky. Odkrývá temná tajemství, oživuje legendy. Ukazuje, jak cestu na vrchol střídá pád, jaké strasti život přináší. Alexis si projde těžkou zkouškou.
Jak silná bude její vůle, láska, odhodlání?
To, že se potácí nad propastí, přece ještě neznamená, že do ní nakonec uklouzne.
Alexis nikde nebyla obyčejná, ani její láska taková nebude. I on je totiž výjimečný. Znamená to snad, že může přelstít smrt? A co když je smrt skutečně jen cestou k další fázi života?
  
 
 
GALERIE (odkaz na jiné stránky)
PROLOG
1. KAPITOLA 1/2
1. KAPITOLA 2/2
2. KAPITOLA
 


Luciana: Zbloudilá ve stínech


.
Kategorie:  Originální tvorba, kapitolová
Typ: fantasy, mystery, depresivní, dobrodružné, romantické
Postavy:
Luciana de Alivery, Nathiel, Nathanael, Daniel Brix, Salvien de Alivery, Našeptávači, Alvína
Stav: rozepsaná (aktivní)
 
Sumarizace:
Zapomeňte na to, co jste doposud poznali. Zapomeňte na náš svět. Píše se rok 2000 a nacházíme se v Los Angeles, ve městě ztracených andělů. Vše vypadá na první pohled stejné, stačí však pozorně číst a ponoříte se do světa, který je smrtelníkům skryt. A najednou vše bude vypadat jinak. Věci, o kterých jste si myslely, že znáte, se najednou změní v něco jiného. Děsivějšího.
Příběh, jehož řádky budete číst, vás bude provázet po cestě jedné mladé dívky. Je to už dávno, co jeden její život skončil a začal druhý. Už nepláče, nebe roní slzy za ní. Její tvář není smutná, i když je poznamenána utrpením. Jejím osudem není nalézt klid. Jejím posláním je šířit smrt. Zrazena milovanými a plna nenávisti se mstí na životech lidí. Říkají jí přízrak, bludný poutník. Její pravé jméno je jim skryto.
"Luciano, Luciano," našeptávají stíny. Netuší, že ji nezradily. Netuší, že to byla lest. Pohrdá jimi, ze světla zrozenými.
Jejich záře již nevidí, pro ni jsou barvy skryty. Už nikdy nespatří slunce zář, už nikdy ji nebude teplo hřát. Bloudí světem, osamělá. Ale vše se může změnit. Je její duše skutečně zapovězená? Jak již Nathaniel jednou řekl, nic není nemožné… Bude mít Luciana sílu bojovat?
 

 
GALERIE
PROLOG a 1. KAPITOLA
2. KAPITOLA
3. KAPITOLA

 


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Michaela:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!