OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od FiddiPovídky od Fiddi Jednorázovky
A pak jsi přišel ty; Dar zimní noci
Poezie
Smrt si tě najde; Zachráněna démonem; Do nebe či do pekla?

ξ 21.6. Získaný přístup do Administrace

ξ 22.6. Dodělané shrnutí

ξ 22.6. Smrt si mě najde

ξ 23.6. Zachráněna démonem

 

 


 

Menší výtah z toho co najdete i nenajdete v mém profilu.

Interview s Christijane Fiddi Darmson


1) Jak vznikla tvoje přezdívka?

-         Jelikož vážně nemám ráda svoje jméno a příjmení, musela jsem si vytvořit nějakou náhradu. Původně jsem používala jenom Fiddi, což je jméno mojí zesnulé kočky (ať je jí země lehká), ale po pár letech jsem si usmyslela, že to chce změnu. No a protože Christiane je jméno mojí nejoblíbenější fotografky koní a já mám ráda Jane Volturi, tak jsem si jméno trošku upravila a taky nemám ráda, když to někdo čte [Christien, Christin…]. Proto všude důrazně vyžaduji, aby mě oslovovali [Chrystydžejn]. Co se příjmení Darmson týče, tak to je absolutní výmysl mé „geniální“ mysli.

2) Nějaké tipy na dobrý filmy?

- Tak mám ráda spoustu filmů a rozhodně doporučuji film Requiem za sen, Speak, Twilight Saga, Jak vycvičit draka, potom filmy podle knih Stepena Kinga, Zaříkávač koní a spousty dalších.

3) Kde ses narodila?

-         V Táboře, jako jediná z „rodiny“ jsem se narodila jinde než ve Vítkově.

4) Tvoje oblíbená barva?

-         Těch je víc, ale poslední dobou upřednostňuji černou, bílou, stříbrnou, modrou, zelenou a hnědou. Jinak mám ráda asi všechny barvy kromě růžových a fialových odstínů.

5) Tvoje oblíbená skupina/interpret?

-         To je těžký výběr, vzhledem k tomu, že poslouchám skoro všechno. Ale mezi ty nejposlouchanější v této době patří Nox Arcana, S-core/S-kore, Neplatná identita, Evanescence, Eluveitie a dost poslouchám různé OST.

6) Tvoje oblíbená kniha?

-         Rozhodně Hostitel, potom The Secret, Twilight Sága, Škola noci, Píseň tichého sněhu, Proměny a spousta dalších, přečetla jsem toho už hodně.

7) Tvůj oblíbený spisovatel?

-         Určitě Stephenie Meyer, Charles Dickens, Stephen King, Hubert Selby, Jane Ayres no a spousty dalších samozřejmě. :D

8) Co ty a hudební nástroje?

-         Jako malá jsem hrála na klavír, pak jsem toho nechala, čehož teď dost lituji, ale základy mám, takže něco zahrát ještě dokážu :D a jinak mám ráda violoncello, housle, klarinet a různé typy smyčcových nástrojů.

9) Máš umělecký talent?

-         No, chodila jsem šest let na výtvarku do ZUŠky a úplný základy ovládám, co se týče fotografování, ředitel fotografické školy řekl, že talent určitě mám a myslím si, že trochu umím i zpívat po těch osmi letech ve školním sboru. :D

10) A nakonec řekni něco za sebe

-         Tak především bych ohromě moc chtěla poděkovat mým sluníčkům BJana, Akkisek, Angie, Misala007, Ivanka a spoustě dalším lidem co mě podporují, píšou skvělé povídky a pomáhají mi. :) Přála bych si, aby si Kristýna uvědomila, jak moc mi ublížila a že teď už je mi vážně jedno, kolik lidí přesvědčí, aby se semnou nebavili, je to ubohé! Závěrem bych chtěla říct asi to, že budu ráda za každé nové kamarády a přátele, které získám. :)

Vaše Ch.Fiddi D.Smrt si mě najde - trochu depresivní básnička se špatným koncem, děj je trochu netradiční řekla bych.

Zachráněná démonem - O těhotné dívce, utíkající lesem před nebezpečím. Zachrání se nebo ona i dítě zemřou?

Do nebe či do pekla? - Básnička tak trochu pojednává o rozdílu mezi nebem a peklem, ale nechci tím nikoho urazit, nebo ranit, je to jen takový výplod mé fantazie.

(: Další tvorba bude, ale až mě něco smysluplného napadne. :)A pak jsi přišel ty - Jednorázovka celkem o ničem a přesto se mi líbí, asi trochu netradiční.

Dar zimní noci - Melancholická nálada ještě ze zimních prázdnin se podepsala na mojí další povídce, kterou mám na skladě už hezkých pár měsíců.

(: Zatím asi všechny moje nápady přenesené do počítače, ale časem určitě ještě přibydou další. :)(: Zatím nic rozjetého není, ale až se rozhoupu tak určitě začnu nějaký můj nápad realizovat. :)(: Až je zpracuju na počítači, ihned zveřejním. :)Moje Shrnutí na stmivani.euSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Fiddi:

3. Lussy přispěvatel
09.07.2010 [20:40]

LussyJak si to tady pročítám, zjišťuji, že toho máme hodně společného. :)
Děkuji, tvé přání bohužel nebude splněno, protože druhá "série" je pouze z pohledu Klaudi a jen poslední kapitolka je naplánovaná z pohledu Gab. Proč? To si potom sama přečteš. Emoticon

2. Fiddi přispěvatel
22.06.2010 [0:02]

FiddiTexie: Ahojky, díky že ti nevadí muj styl, když já všechno ráda zdobím a někdy to trošku přeženu. Emoticon Emoticon Perex jsem opravila, U toho názvu se moc omlouvám, mám to na počítači jinak pojmenovaný a neuvědomila jsem si to, když jsem to dávala sem, už je to opraveno. K těm povídkám jsem chtěla napsat obsah hned jak bych věděla, že je schválená, že něco neporušuje abych to kdyžtak mohla předělat, to jsem tam měla jen pro svoji informaci, příště si to budu psát někam bokem, jinak alespoň něco se mi k tomu napsat podařilo, nějak mi nikdy moc nešlo napsat o čem ta básnička je, protože když tu básničku píšu, tak nepřemýšlím o čem bude, takže moc nikdy nedokážu popsat co píšu Emoticon Emoticon a odkazy jsem taky doplnila, nechtěla jsem doplňovat odkazy dokud bych nevěděla, že článek vyjde.
Tak snad už je to v pořádku. Emoticon Emoticon

1. Texie
21.06.2010 [22:08]

Ahojky, shrnutí máš vážně netradiční, ale já rozhodně osobitému stylu meze nekladu. Bohužel ale takové ty nejzákladnější pravidla po tobě chtít budu:
* do perexu patří výpis tvé tvorby
* názvy povídek by měly být totožné s názvy, které zde uvádíš
* u povídek spíše než to, že čekají na schválení by měl být jejich obsah, stačí stručně, větička či dvě stačí
* a také poprosím o doplnění odkazů

Zkus na to mrknout, ju? Díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!